Zaznacz stronę

O nas

Producent garniturów

Opis naszej działalności

Firma DOTEX jest rodzinnym przedsiębiorstwem istniejącym w branży odzieżowej od 1997 roku. Zajmujemy się produkcją odzieży męskiej oraz prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Do dyspozycji mamy nowoczesny, specjalistyczny park maszynowy oraz wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę pracowników. Produkcję odzieży dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów podążając za najnowszymi trendami.

Kolekcja produkowanych przez DOTEX skierowana jest do osób, które cenią sobie styl i klasę za rozsądna cenę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty charakteryzowały się wzorowym wykonawstwem, krojem i funkcjonalnością

Posiadamy garnitury na każdą budowę ciała

Dewizą każdego eleganckiego mężczyzny jest dopasowany garnitur i doskonale dobrane dodatki. Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie. Podczas jednej wizyty nasi klienci zaopatrzą się we wszystko to czego potrzebują. Ponadto kolekcja produkowanych garniturów jest ciągle wzbogacana o nowe modne tkaniny i fasony.

Cięcie na zamówienie

Nasza firma oferuje indywidualne usługi w doborze eleganckiej odzieży na każdą okazję. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi szycie na zamówienie.

Profesjonalizm

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniej odzieży. Nasi sprzedawcy dołożą wszelkich starań, aby każdy klient poczuł się wyjątkowo.

Tylko polskie produkty

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem cenimy sobie elegancję, wygodę a przede wszystkim jakość, dlatego wszystkie nasze produkty produkowane są w POLSCE.
Zadzwoń i zapytaj

Kilka naszych zdjęć

Kontakt

Masz jakieś pytania albo chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

Odwiedź nas

1 adres: Generała Józefa Hauke-Bosaka 9,
25-217 Kielce
2 adres: Galeria Planty stoisko 22

Zadzwoń do nas

Napisz do nas